Wyzwania w branży e-commerce. Co wdrożyć, żeby być krok przed konkurencją?

Kto stoi w miejscu, ten się cofa. Ta stara prawda dotyczy wszystkich branż, a szczególnie tych, które dynamicznie się rozwijają. Wśród nich jest także e-commerce. Postęp branży handlu internetowego może przyczynić się do niepowodzeń przedsiębiorców, którzy zignorują nowe technologie i trendy marketingowe. Jak uniknąć porażki? Najlepiej zacząć od tego poradnika. (więcej…)

więcej...
  • 0

Finansowanie sprzedaży a poprawa rentowności biznesu

Jedną z efektywnych strategii, które wspomagają poprawę rentowności biznesu, jest zastosowanie faktoringu. Ma to wiele zalet i jest bardzo pomocne w wielu aspektach. W tym artykule przyjrzymy się, w jaki sposób faktoring może przyczynić się do optymalizacji zarządzania płynnością finansową, co w rezultacie wpływa na ogólną wydajność i zyskowność przedsiębiorstwa. (więcej…)

więcej...
  • 0

Słyszałeś o mobbingu horyzontalnym? Sprawdź czy nie dotyka również Ciebie!

Mobbing horyzontalny to zjawisko psychologiczne występujące w miejscu pracy, gdzie nękanie i zastraszanie odbywa się między osobami na równorzędnych stanowiskach. Jest to forma przemocy psychologicznej, która może być trudna do zauważenia, ponieważ często przybiera postać subtelnych działań, takich jak wykluczanie, ignorowanie, czy drobne, ale ciągłe krytykowanie. Mobbing horyzontalny różni się od mobbingu pionowego, gdzie sprawcą jest przełożony, ponieważ w tym przypadku sprawcami są koledzy z pracy. Może on przybierać różne formy, od werbalnych ataków, przez manipulację, po działania mające na celu izolację ofiary w zespole. Skutki mobbingu horyzontalnego są poważne i mogą prowadzić do obniżenia morale, spadku produktywności, a nawet problemów zdrowotnych u ofiar. (więcej…)

więcej...
  • 0

O czym trzeba wiedzieć przed skorzystaniem z kantora dla przedsiębiorstw?

W dzisiejszych czasach, gdy handel z zagranicą jest coraz bardziej powszechny, przedsiębiorstwa często zmagają się z kwestią wymiany walut. Właśnie dlatego korzystanie z kantorów dla przedsiębiorstw stało się bardzo popularne. Przed podjęciem decyzji o wyborze kantora, warto poszerzyć swoją wiedzę oraz  poznać kilka istotnych aspektów związanych z tą usługą, które skutecznie mogą pomóc nam odnaleźć się w tej dziedzinie. O czym należy pamiętać? Podpowiadamy.  (więcej…)

więcej...
  • 0

Co wpływa na zdolność kredytową?

W dzisiejszych czasach wiele osób decyduje się na zaciągnięcie kredytu, np. na zakup mieszkania czy samochodu, ale nie każdy wie, że zdolność kredytowa jest jednym z kluczowych czynników decydujących o przyznaniu jakiegokolwiek rodzaju finansowania. Pod pojęciem tym rozumiemy zdolność do spłaty pożyczki, czyli całkowitej suma pieniędzy, którą kredytobiorca może pożyczyć i spłacić w określonym czasie. Warto zatem poznać czynniki, które wpływają na zdolność kredytową i w jaki sposób można ją poprawić. (więcej…)

więcej...
  • 0

Ranking kredytów gotówkowych – styczeń 2018

W sytuacji gdy pilnie potrzebujemy pieniędzy, zarówno banki jak i parabanki oferują nam pożyczki. Warto wziąć pod uwagę ich warunki. Zazwyczaj te oferowane przez bank są korzystniejsze. Jednak banki wymagają czystej historii kredytowej.

Aktualny ranking kredytów gotówkowych będzie dotyczył małej kwoty kredytu, bo wynoszącej zaledwie 5000 zł, na 10 rat.

Klienci biorący kredyt zwracają głównie uwagę na ratę miesięczną. Stąd dziś przedstawię ofertę pożyczek gotówkowych na dowolny cel z najniższą ratą miesięczną.

Najlepszą ofertę ma tutaj Bank Pekao, gdzie rata wynosi jedyne 549,36 zł. Tutaj nie możemy niestety wszystkich formalności załatwić online, gdyż bank wymaga zaświadczenia o zarobkach. Minusem jest to, że ta oferta skierowana jest dla klientów posiadających rachunek bankowy w Banku Pekao.

Drugie m…

więcej...
  • 0

Ranking kredytów gotówkowych – grudzień 2017

Pilnie potrzebujesz gotówki, jednak nie potrafisz odnaleźć się w gąszczu ofert kredytowych? Chcesz wziąć pożyczkę, jednak nie jesteś pewien która oferta będzie dla Ciebie najkorzystniejsza? Koniecznie zapoznaj się z poniższą listą pięciu najlepszych ofert kredytowych, która z pewnością rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości i pozwoli Ci wybrać ten kredyt, który idealnie spełnia Twoje oczekiwania.

(więcej…)

więcej...
  • 0

Ranking kredytów gotówkowych – listopad 2017

W listopadzie chciałbym zaprezentować bieżący ranking kredytów gotówkowych, który sporządziłem na podstawie aktualnych ofert bankowych. 1. BGŻ BNP Paribas - Kredyt gotówkowy Możemy starać się o udzielenie pożyczki bez zgody małżonka. Maksymalna kwota kredytu wynosi 200 000 na okres 10 lat. Plusy to brak ubezpieczenia i opłata przygotowawcza, a także możliwość obsługi kredytowej online i szybka decyzja ze strony banu. 2. Alior Bank - Pożyczka 5% z gwarancją Pożyczkę uzyskamy bez żadnych zabezpieczeń, świadectw dochodów i zgody małżonka. Możemy zaciągnąć kredyt w wysokości 200 000 PLN na 10 lat. Oferta nie wymaga od nas ubezpieczenia i prowizji za wcześniejszą spłatę. Do skorzystania z usługi nie musimy otwierać konta w Alior Banku. 3. Eurobank - Kredyt gotówkowy W Eurobanku czekają na nas atrakcyjne warunki dotyczące ograniczenia prowizji za kredyt. Możemy zaciągnąć pożyczkę do 120 000 PLN na 108 okresów kredytowych.Zyskujemy mniej konkurencyjne kwoty, ale więcej swobod…

więcej...
  • 0

Ranking kredytów hipotecznych – listopad 2017

Najnowszy ranking kredytów hipotecznych na jedenasty miesiąc roku 2017: 1. PKO BP - Kredyt hipoteczny Atrakcyjne, indywidualnie negocjowane warunki cenowe. Dofinansowanie nawet do 90% wartości nieruchomości. Długi okres kredytowania, nawet do 35 lat. Raz w roku dostęp do wakacji kredytowych. Nawet 36 miesięcy karencji w okresie realizacji inwestycji. Bank PKO BP nie wymaga dostarczenia odpisu z księgi wieczystej, wystarczy jedynie obecność nieruchomości w Centralnej Bazie Danych Ksiąg Wieczystych. 2. Bank Millenium - Kredyt hipoteczny Wysokość kredytu hipotecznego oferowanego przez Bank Millennium może wynieść nawet 90% całkowitej wartości nieruchomości. Klienci mogą liczyć na maksymalnie 35 lat okresu kredytowania. Zaletą oferty Banku Millennium jest atrakcyjne oprocentowanie. Kredyt sprawdza się zwłaszcza jako finansowanie budowy domu. Akceptowane są różne źródła dochodu. Możliwość 24-miesięcznej karencji w spłacie zadłużenia i wakacje kredytowe. 3. Alior Bank - Kredy…

więcej...
  • 0