Najnowszy ranking kredytów hipotecznych na jedenasty miesiąc roku 2017:
1. PKO BP – Kredyt hipoteczny
Atrakcyjne, indywidualnie negocjowane warunki cenowe. Dofinansowanie nawet do 90% wartości nieruchomości. Długi okres kredytowania, nawet do 35 lat. Raz w roku dostęp do wakacji kredytowych. Nawet 36 miesięcy karencji w okresie realizacji inwestycji. Bank PKO BP nie wymaga dostarczenia odpisu z księgi wieczystej, wystarczy jedynie obecność nieruchomości w Centralnej Bazie Danych Ksiąg Wieczystych.
2. Bank Millenium – Kredyt hipoteczny
Wysokość kredytu hipotecznego oferowanego przez Bank Millennium może wynieść nawet 90% całkowitej wartości nieruchomości. Klienci mogą liczyć na maksymalnie 35 lat okresu kredytowania. Zaletą oferty Banku Millennium jest atrakcyjne oprocentowanie. Kredyt sprawdza się zwłaszcza jako finansowanie budowy domu. Akceptowane są różne źródła dochodu. Możliwość 24-miesięcznej karencji w spłacie zadłużenia i wakacje kredytowe.
3. Alior Bank – Kredyt hipoteczny
Alior Bank finansuje aż 90% wartości nieruchomości, zarówno w PLN, jak i Euro. Zaletą oferty jest niska marża – już od 1,7% oraz brak pobieranej prowizji. Spłatę kapitału do 6 miesięcy w roku można zawiesić, łącznie nawet do pięciu lat. Ponadto o jeden kredyt hipoteczny w Alior Banku mogą wnioskować aż trzy osobne gospodarstwa domowe.
4. ING Bank Śląski – Kredyt hipoteczny
Klienci ING Banku Śląskiego mogą skorzystać z oferty kredytu hipotecznego na sfinansowanie nawet 80% wartości nieruchomości. Atutem jest długi okres kredytowy – nawet do 35 lat. ING Bank Śląski gwarantuje również szybka procedurę kredytową oraz niskie oprocentowanie. Można również otrzymać gotówkę dodatkową na dowolny cel. Za wcześniejszą spłatę kredytu nie jest naliczana prowizja.
5. Bank Citi Handlowy – Kredyt hipoteczny
Atrakcyjna oferta Banku Citi Handlowego to przede wszystkimi aż 90% pokrywanej kredytem wartości nieruchomości. Maksymalny okres spłaty to 35 lat. Klienci mogą liczyć na szybką decyzję kredytową i pomoc doradców przy wszystkich formalnościach. Niskie marże i prowizje.

Twoja ocena: oceń teraz
Aktualna ocena: 0 - 0 głosów