Pilnie potrzebujesz gotówki, jednak nie potrafisz odnaleźć się w gąszczu ofert kredytowych? Chcesz wziąć pożyczkę, jednak nie jesteś pewien która oferta będzie dla Ciebie najkorzystniejsza? Koniecznie zapoznaj się z poniższą listą pięciu najlepszych ofert kredytowych, która z pewnością rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości i pozwoli Ci wybrać ten kredyt, który idealnie spełnia Twoje oczekiwania.

Ranking kredytów gotówkowych grudzień 2017:

1. Alior Bank – Pożyczka z gwarancją

Na pierwszym miejscu zestawienia jest propozycja Alior Banku, który oferuje swoim klientom następujące założenia finansowe: dla kredytu do 150.000 zł oprocentowanie na poziomie tylko 5%. Ponadto okres kredytowania można rozłożyć nawet do 120 miesięcy, a RRSO wynosi jedynie 18,15%.

2. BGŻ BNP Paribas – Kredyt gotówkowy z karencją w spłacie

Drugie miejsce należy do oferty banku BGŻ BNP Paribas, który zaproponował następujące rozwiązania kredytowe: dla pożyczki do 30.000 zł oprocentowanie wynosić ma jedynie 5,9%, a RRSO – 10,66%. Okres spłaty kredytu można rozłożyć na 8 do 63 rat.

3. BZ WBK – kredyt gotówkowy

Trzecie miejsce należy do propozycji Banku BZ WBK, który oferuje następujące założenia finansowe: oprocentowanie kredytu na poziomie 4,99% + prowizja również na poziomie 4,99%. Okres spłaty pożyczki może wynieść nawet do 48 miesięcy. RRSO na poziomie 19,57%.

4. Credit Agricole – kredyt gotówkowy

Na czwartym miejscu w rankingu znalazła się pożyczka bankowa Credit Agricole, która oferuje następujące rozwiązania finansowe: dla kredytu nawet do 255.550 zł oprocentowanie będzie wynosić pomiędzy 5,49% a 10%. Z kolei okres spłaty można ustawić nawet do 120 miesięcy.

5. Citi Handlowy – pożyczka gotówkowa

Na ostatnim, piątym miejscu w rankingu znalazła się pożyczka gotówkowa banku Citi Handlowy na poniższych założeniach: dla kredytu w wysokości nawet do 150.000 zł oprocentowanie zmienne wynosić będzie 5,70%, a RRSO będzie na poziomie 9,23%. Okres spłaty klient ustala indywidualnie od 9 do 84 miesięcy.

Twoja ocena: oceń teraz
Aktualna ocena: 0 - 0 głosów