Ranking kredytów gotówkowych – styczeń 2018

W sytuacji gdy pilnie potrzebujemy pieniędzy, zarówno banki jak i parabanki oferują nam pożyczki. Warto wziąć pod uwagę ich warunki. Zazwyczaj te oferowane przez bank są korzystniejsze. Jednak banki wymagają czystej historii kredytowej.

Aktualny ranking kredytów gotówkowych będzie dotyczył małej kwoty kredytu, bo wynoszącej zaledwie 5000 zł, na 10 rat.

Klienci biorący kredyt zwracają głównie uwagę na ratę miesięczną. Stąd dziś przedstawię ofertę pożyczek gotówkowych na dowolny cel z najniższą ratą miesięczną.

Najlepszą ofertę ma tutaj Bank Pekao, gdzie rata wynosi jedyne 549,36 zł. Tutaj nie możemy niestety wszystkich formalności załatwić online, gdyż bank wymaga zaświadczenia o zarobkach. Minusem jest to, że ta oferta skierowana jest dla klientów posiadających rachunek bankowy w Banku Pekao.

Drugie m…

więcej...
  • 0

Ranking kredytów gotówkowych – grudzień 2017

Pilnie potrzebujesz gotówki, jednak nie potrafisz odnaleźć się w gąszczu ofert kredytowych? Chcesz wziąć pożyczkę, jednak nie jesteś pewien która oferta będzie dla Ciebie najkorzystniejsza? Koniecznie zapoznaj się z poniższą listą pięciu najlepszych ofert kredytowych, która z pewnością rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości i pozwoli Ci wybrać ten kredyt, który idealnie spełnia Twoje oczekiwania.

(więcej…)

więcej...
  • 0