W sytuacji gdy pilnie potrzebujemy pieniędzy, zarówno banki jak i parabanki oferują nam pożyczki. Warto wziąć pod uwagę ich warunki. Zazwyczaj te oferowane przez bank są korzystniejsze. Jednak banki wymagają czystej historii kredytowej.

Aktualny ranking kredytów gotówkowych będzie dotyczył małej kwoty kredytu, bo wynoszącej zaledwie 5000 zł, na 10 rat.

Klienci biorący kredyt zwracają głównie uwagę na ratę miesięczną. Stąd dziś przedstawię ofertę pożyczek gotówkowych na dowolny cel z najniższą ratą miesięczną.

Najlepszą ofertę ma tutaj Bank Pekao, gdzie rata wynosi jedyne 549,36 zł. Tutaj nie możemy niestety wszystkich formalności załatwić online, gdyż bank wymaga zaświadczenia o zarobkach. Minusem jest to, że ta oferta skierowana jest dla klientów posiadających rachunek bankowy w Banku Pekao.

Drugie miejsce przyznaję mBankowi z jego mratami, które wynoszą 552,11 zł. Zaletą jest szybka decyzja kredytowa i przelew środków na konto nawet w ciągu godziny. Jednak samo załatwianie kredytu jest czasochłonne, gdyż trzeba wypełnić wiele wniosków.

Trzecie miejsce w rankingu przypada bankowi BGŻ BNP Paribas, gdzie rata wynosi 552,73 zł. Zaletą tego kredytu jest to, że bank gwarantuje niezmienność rat przez cały okres kredytowania.

Czwarte miejsce dla kredytu gotówkowego PKO i jego mini ratki na dowolny cel, gdzie rata wynosi 559,92 zł. Zaletą jest brak konieczności zgody współmałżonka, nie trzeba także dostarczać zaświadczeń o zarobkach ani zakładać rachunku w tym banku. Minusem jest, że bank ustala indywidualnie kwotę prowizji, jaką naliczy.

Ostatnie miejsce dla pożyczki gotówkowej City Handlowy z ratą wynoszącą 566,19 zł. Zaletą jest możliwość negocjacji oprocentowania i możliwość wcześniejszej spłaty bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Minusem poza wysoką ratą, jest brak możliwości skorzystania z wakacji kredytowych.

Twoja ocena: oceń teraz
Aktualna ocena: 0 - 0 głosów