W listopadzie chciałbym zaprezentować bieżący ranking kredytów gotówkowych, który sporządziłem na podstawie aktualnych ofert bankowych.
1. BGŻ BNP Paribas – Kredyt gotówkowy
Możemy starać się o udzielenie pożyczki bez zgody małżonka. Maksymalna kwota kredytu wynosi 200 000 na okres 10 lat. Plusy to brak ubezpieczenia i opłata przygotowawcza, a także możliwość obsługi kredytowej online i szybka decyzja ze strony banu.
2. Alior Bank – Pożyczka 5% z gwarancją
Pożyczkę uzyskamy bez żadnych zabezpieczeń, świadectw dochodów i zgody małżonka. Możemy zaciągnąć kredyt w wysokości 200 000 PLN na 10 lat. Oferta nie wymaga od nas ubezpieczenia i prowizji za wcześniejszą spłatę. Do skorzystania z usługi nie musimy otwierać konta w Alior Banku.
3. Eurobank – Kredyt gotówkowy
W Eurobanku czekają na nas atrakcyjne warunki dotyczące ograniczenia prowizji za kredyt. Możemy zaciągnąć pożyczkę do 120 000 PLN na 108 okresów kredytowych.Zyskujemy mniej konkurencyjne kwoty, ale więcej swobody.
4. PKO BP – Mini Ratka
Otrzymujemy możliwość pożyczki na dowolny cel przy minimalnych formalnościach, bez poręczycieli i zabezpieczeń. Maksymalna kwota kredytu wynosi 120 000 PLN, w sumie przez okres 96 miesięcy. Potrzebujemy zaświadczenia o zarobkach i dowodu osobistego, aby zaciągnąć pożyczkę. Możemy złożyć wniosek online.
5. InBank – Kredyt gotówkowy
Zyskujemy minimum formalności, możliwość wysłania aplikacji online i szybką decyzję. Kredyt do 50 000 PLN na 72 miesiące spłaty. Gwarantowany bezpieczny przelew gotówkowy prosto z banku.

Twoja ocena: oceń teraz
Aktualna ocena: 0 - 0 głosów